• (044) 221-58-96 - черговий (цілодобово)

РЕМОНТ без зміни тарифів МОЖЛИВИЙ

21.12.2015

РЕМОНТ без зміни тарифів МОЖЛИВИЙ

За останній час Ви, напевно, помітили значні зміни у Вашому будинку, а точніше в його зовнішньому вигляді. Звичайно, якщо опитати всіх жителів про те, щоб вони хотіли змінити в обслуговуванні, то завжди знайдеться відповідь з певними вимогами до компанії, яка взяла на себе цю відповідальність. Це нормально, тому як свідчить про те, що є бажання розвиватися і що, не мало важливо, жителі готові підказати шлях вирішення проблеми і навіть взяти активну участь.

Для того, щоб виконати всі наявні вимоги, не кажучи вже про прояв ініціативи і втілення ідей з приводу поліпшення обслуговування, потрібно фінансове забезпечення.

Кілька місяців наша компанія займається обслуговуванням і управлінням будинків і вони не пройшли безрезультатно. Тарифи у Ваших платіжках залишилися колишніми, але зовнішній вигляд парадного значно змінився. Так само преобразилась дах, підвал і внутрішньобудинкові системи, які не настільки доступні загального огляду.

Ні в якому разі ми не просимо вас занижувати свої вимоги, а всього лише набратися терпіння і вчасно здійснювати оплату за квартиру, що б процес підвищення комфорту у вашому будинку тривав так само стрімко.

Обслуговування будинків та прибудинкової території

Інженерне обслуговування

Аварійно-диспетчерське обслуговування

Створення ОСББ

Обслуговування ОСББ

ЧЕРГОВИЙ – ЦІЛОДОБОВО (044) 221-58-96

Бухгалтерія (044) -221-56-48

Головний інженер (044) -227-37-98

Паспортист (044) -227-37-98

yk_politekh@ukr.net

 

© ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "ПОЛІТЕХ". 2015 р.