• (044) 221-58-96 - черговий (цілодобово)

Подати показання лічильника

Показання лічильників бажано здавати з 1 по 10 число. Ви можете продиктувати їх по телефону, відправити на електронну пошту а так само опустити в ящик "для показів лічильників" який знаходиться на першому поверсі вашого парадного, заповнивши спеціальну книжку. (Натискаючи автоматично переходило на сторінку документи)

Необхідність контролю обумовлена тим, що встановлені загальнобудинкові прилади обліку використання гарячої та холодної води. Ви сумлінно і відповідально підійшли до питання обліку використання встановивши лічильники, при цьому у вашому будинку є ряд квартир, які не встановили приладів обліку, при цьому офіційно прописаних один - дві людини, а фактично кількість проживаючих на багато більше. Ми розподіляємо різницю між вашими показниками і загальнобудинковими лічильниками на квартири, які не мають приладів обліку.

Крім того, Вам не потрібно буде вносити цифри в квитанцію, на основі наданих показників буде проводитися автоматичний розрахунок. Це спрощує багато в чому розрахунок використання, громадянам які мають право на пільгу і кожен місяць самостійно, у багатьох випадках невірно, нараховують собі пільгу на використання холодної та гарячої води.

Обслуговування будинків та прибудинкової території

Інженерне обслуговування

Аварійно-диспетчерське обслуговування

Створення ОСББ

Обслуговування ОСББ

ЧЕРГОВИЙ – ЦІЛОДОБОВО (044) 221-58-96

Бухгалтерія (044) -221-56-48

Головний інженер (044) -227-37-98

Паспортист (044) -227-37-98

yk_politekh@ukr.net

 

© ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "ПОЛІТЕХ". 2015 р.